Faride Valipour

Faride Valipour Dental-Cresco

Dental Cresco – Faride Valipour

Kiedy w 1993 roku kończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym nie spodziewałam się, ile praca dentysty i uśmiech pacjenta może dać radości. Nigdy nie uwierzyłabym, gdyby ktoś wtedy powiedział mi, że z taką samą pasją i oddaniem będę wykonywać ten zawód przez prawie 25 lat.

Podczas swojej przygody ze stomatologią przez kilkanaście lat pracowałam na swojej macierzystej uczelni. Rozwijałam działalność naukowo – badawczą oraz prowadziłam zajęcia ze studentami. Współpracowałam z wieloma wybitnymi specjalistami, spotykając się z ogromną ilością najróżniejszych przypadków. Stale byłam i jestem zainteresowana podnoszeniem swoich kwalifikacji, dzięki czemu odbyłam dziesiątki kursów i szkoleń. To wszystko pozwoliło mi na nabycie doświadczenia niezbędnego do prowadzenia lecznicy stomatologicznej.

Moim celem i marzeniem od zawsze było stworzenie kliniki do której pacjenci przychodzić będą bez lęku. Kliniki w której otoczeni będą opieką medyczną na najwyższym poziomie i z której wychodzić będą z uśmiechem na ustach.

Najrzetelniejszą i najważniejszą dla mnie recenzją są setki zadowolonych pacjentów.

Serdecznie Państwa zapraszam, abyście przekonali się o tym sami.